Aktuality

Přečtěte si aktuality a zajímavosti ze světa olejů a maziv, aditiv, nemrznoucích chladících směsí a doplňků pro osobní i nákladní vozy, autobusy, stavební a zemědělské stroje a průmysl.

Kromě novinek zde najdete i tipy k údržbě automobilů, vybrané rady od zkušených odborníků i perličky ze života společnosti Top Oil Services.

03/2020

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ PROTI ŠÍŘENÍ NÁKAZY

Aktuální informace k provozu a obchodnímu styku

I. PROVOZ NEPŘERUŠEN

Vážení zákazníci, navzdory nutným opatřením omezujících běžný obchodní styk, jsme připravení zabezpečit dodávky vámi požadovaných produktů z portfolia olejů a maziv, aditiv a chladících kapalin.

Máme vše, co je třeba:

 VLASTNÍ SKLADY A VELKÉ SKLADOVÉ ZÁSOBY

 VLASTNÍ ROZVOZOVÉ VOZY + SILNÉ PARTNERY PRO LOGISTIKU

 SILNÝ TÝM V ZÁZEMÍ SKLADU A ZÁKAZNICKÉM SERVISU

 PERSONÁLNÍ REZERVY

Jsme připraveni Vám pomoci!

II. PROVOZNÍ DOBA

Po-Pá    7:00 – 16:30

III. PŘIJATÁ OPATŘENÍ

Abychom zajistili maximální ochranu zdraví zákazníků, ale i naše vlastní, přijali jsme řadu opatření, která vychází z nařízení vlády ČR, z možností naší obchodní činnosti a možností provozních prostor.

POZASTAVEN MALOOBCHODNÍ PRODEJ

Dle nařízení vlády jsme pozastavili maloobchodní prodej zboží. Koncovým zákazníkům však může posloužit k nákupu internetový obchod obchod.top-oil.cz, kde je dostupné kompletní portfolio produktů z řad olejů a maziv, chladících kapalin, aditiv a příslušenství. Objednávky zboží lze provést i telefonicky nebo e-mailem.

NOSÍME ROUŠKY

Všichni pracovníci obchodního oddělení používají roušky, zaměstnanci skladu a řidiči také rukavice, a to po celý pracovní den. Používání desinfekce v pravidelných intervalech je samozřejmostí.

BEZKONTAKTNÍ PŘÍJMOVÁ A VÝDEJNÍ MÍSTA

Abychom minimalizovali osobní kontakt, byly zřízeny bezkontaktní zóny pro příjem a výdej zboží. Tato místa jsou označena informačními cedulemi u hlavních vrat skladu. Příslušné zboží je nachystáno na přepravních paletách odběru.

  • VÝDEJ ZBOŽÍ:

- Osobní odběr zboží je možný pouze po telefonní či mailové domluvě: objednavky@top-oil.cz  | +420 379 422 580
- Pro výdej zboží je vyhrazena jedna pozice.
- Dodací listy ke zboží jsou umístěny na zboží v obálce
- Nepřijímáme platbu v hotovosti ani kartou. Pokud zákazník nemá nastavenu platbu na fakturu, nelze zboží vyzvednout.
- Pro základní vizuální kontrolu jsou výdejní místa monitorována kamerovým systémem.

  • PŘÍJEM ZBOŽÍ

- Příjem zboží lze uskutečnit jen po předchozí telefonické, nebo potvrzené emailové komunikaci ve vzájemně odsouhlasenou hodinu.
- Zboží musí být vyloženo před vraty hlavního skladu, případně na jiném místě dle instrukcí pracovníka Top Oil Services.
- Dokumenty ke zboží (dodací list, CRM, případně jiné) nechává řidič na označeném místě na rampě u vchodu do kanceláře.
- Před vykládkou zajistí řidič přístup k nákladu našim pracovníkům a vyčká ve vozidle na složení zboží zaměstnancem Top Oil Services.
- Potvrzené dokumenty si vyzvedne řidič opět na rampě, tudíž po celou dobu nikdo z přepravní společnosti nepřijde do osobního styku s žádným pracovníkem Top Oil Services.
- Platbu v hotovosti nelze provést. 

SEZNAM AKTUALIT